Jesteśmy zespołem ponad 70 osób i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent projektanta konstrukcji

Miejsce pracy:

  • Wrocław, Polska
  • Łódź, Polska

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej, wykonawczej i warsztatowej
  • Wykonywanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych w programie Allplan
  • Modelowanie konstrukcji i wykonywanie rysunków szalunkowych w programach Revit i Allpan
  • Wykonywanie obliczeń statycznych w programach Robot, SOFiSTiK, Frilo i ABC Płyta
  • Możliwość pracy w zaawansowanym środowisku BIM 3D (Allplan 3D, Revit, BIM Collab, BIM Vision, Tekla BIMSight)
  • Współpraca z zagranicznymi biurami projektowymi

Wymagania:

  • Absolwenci wydziału budownictwa (studia inżynierskie / magisterskie)
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenta projektanta
  • Znajomość podstaw projektowania konstrukcji żelbetowych
  • Dokładność i sumienne podejście do obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programu Allplan
  • Znajomość programu Revit będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej przy dużych i ciekawych obiektach
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w zakresie obsługi i wykorzystania nowoczesnego oprogramowania wspierającego projektowanie w środowisku BIM 3D (Allplan, Revit, Robot, SOFiSTiK, Frilo)
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Kartę Multisport, pakiet ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny czas pracy
  • Weekendowe wyjazdy integracyjne

Kierownik zespołu projektowego

  • Sporządzanie wyceny projektów, tworzenie harmonogramu pracy dla projektów oraz analiza i prognozowanie postępów pracy,
  • Kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu asystentów,
  • Dbanie o jakość i terminowość oddawanej dokumentacji,
  • Współpraca z innymi kierownikami w celu wypełnienia priorytetów firmy,
  • Kontakt bezpośredni, telefoniczny i mailowy z klientami,

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne z zakresu budownictwa,
  • Szeroka wiedza z zakresu konstrukcji budowlanych,
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętności miękkie oraz umiejętności negocjacyjne z klientami,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w pracy w projektach na rynek niemiecki mile widziana,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@lbit.pl.

Proszę umieścić w CV klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)."